ثبت نام عتبات

ثبت نام عتبات دانشگاهیان

برای ثبت نام به سایت labbayk.ir  مراجعه نمایید.

متقاضیان محترم جهت ثبت نام عتبات دانشگاهیان اعم از پسران مجرد،متاهلین،دختران مجرد، اساتید و کارمندان دانشگاه از لینک زیر وارد صفحه ثبت نام شوید.

لینک ثبت نام عتبات دانشگاهیان


ربيع الاول، ماه شادی اهل بیت(ع) بر شما مبارک باد.

بهار ماه‏ ها، ربیع الاول است چرا که آثار رحمت الهی و ذخایر برکات خداوندی در این ماه پدیدار می‏ شود و انوار جمال الهی بر زمین و زمینیان می‏ تابد . ولادت رسول اکرم(ص) اشرف و سید موجودات و نزدیک‏ ترین خلق به خدا ، در این ماه بوده است . حلول ماه ربیع الاول، ماه جشن و سرور اهل بيت(ع) مبارك باد.


ویژگیهای دانشجوی واقعی و مطلوب از دیدگاه مقام معظم رهبری

1-نخستین ویژگی یک دانشجوی نمونه، خوب درس خواندن و تلاش جهت ارتقای علمی است.از این رو دانشجو باید بکوشد در برنامه ریزی و تنظیمکارهای روزانه، بیشتر وقت و تلاش خود را صرف تحصیل علم و دانش کند.

مقام معظم رهبری در این باره می‏فرماید: «یکی از فرایض حتمی برای این نسل، تقویت بنیه علمی کشور است. اگر علم نداشته باشیم، اقتصادمان، صنعتمان، حتی مدیریت و مسائلاجتماعی مان عقب خواهد ماند. برای مقابله با دشمنان, علم لازم است. اگربخواهید از لحاظ علمی پیش بروید باید جرأت نوآوری داشته باشید، استاد و دانشجو بایداز قید و زنجیر، جزم‏گری تعریف‏های علمی القا شده و دائمی دانستن آنها خلاصشوند... آن وقتی که علم با هدایت، ایمان و عواطف صحیح و معرفت روشن بینانه وآگاهانه همراه شود، معجزه‏های بزرگی می‏کند و کشور ما می‏تواند در انتظار اینمعجزه‏ها بماند». دیدار دانشجویان، دانشگاه صنعتی امیرکبیر 9/2/79


روز دانشجو

روز قلم های تیز، روز فکر های خلاق

روز اندیشه های نو، روز تو، روز دانشجو مبارک . . .


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  صفحات