جشن میلاد حضرت محمدمصطفی (ص)و امام صادق(ع)

ولادت دو مولود مبارک محمد مصطفی(ص) پیامبر رحمت، اخلاق، دین و سیاست و پایه گذار اسلام ناب محمدی و امام صادق پایه گذار فقه صحیح اسلام اخلاق، تربیت باطنی و مذهب ناب جعفری برهمه هواداران و رهروان راه این دو بزرگوار مبارک باد به همین مناسبت جشن بزرگ و باشکوهی در مورخه 94/10/7 برگزار می گردد حضور تک تک شما اساتید مسئولان کارمندان و دانشجویان زینت افزایی این محفل بزرگ خواهد بود .

سخنران اندیشمند توانا و سخنران برنامه سید مهدی واعظ موسوی


ثبت نام عتبات

ثبت نام عتبات دانشگاهیان

برای ثبت نام به سایت labbayk.ir  مراجعه نمایید.

متقاضیان محترم جهت ثبت نام عتبات دانشگاهیان اعم از پسران مجرد،متاهلین،دختران مجرد، اساتید و کارمندان دانشگاه از لینک زیر وارد صفحه ثبت نام شوید.

لینک ثبت نام عتبات دانشگاهیان


ربيع الاول، ماه شادی اهل بیت(ع) بر شما مبارک باد.

بهار ماه‏ ها، ربیع الاول است چرا که آثار رحمت الهی و ذخایر برکات خداوندی در این ماه پدیدار می‏ شود و انوار جمال الهی بر زمین و زمینیان می‏ تابد . ولادت رسول اکرم(ص) اشرف و سید موجودات و نزدیک‏ ترین خلق به خدا ، در این ماه بوده است . حلول ماه ربیع الاول، ماه جشن و سرور اهل بيت(ع) مبارك باد.


ویژگیهای دانشجوی واقعی و مطلوب از دیدگاه مقام معظم رهبری

1-نخستین ویژگی یک دانشجوی نمونه، خوب درس خواندن و تلاش جهت ارتقای علمی است.از این رو دانشجو باید بکوشد در برنامه ریزی و تنظیمکارهای روزانه، بیشتر وقت و تلاش خود را صرف تحصیل علم و دانش کند.

مقام معظم رهبری در این باره می‏فرماید: «یکی از فرایض حتمی برای این نسل، تقویت بنیه علمی کشور است. اگر علم نداشته باشیم، اقتصادمان، صنعتمان، حتی مدیریت و مسائلاجتماعی مان عقب خواهد ماند. برای مقابله با دشمنان, علم لازم است. اگربخواهید از لحاظ علمی پیش بروید باید جرأت نوآوری داشته باشید، استاد و دانشجو بایداز قید و زنجیر، جزم‏گری تعریف‏های علمی القا شده و دائمی دانستن آنها خلاصشوند... آن وقتی که علم با هدایت، ایمان و عواطف صحیح و معرفت روشن بینانه وآگاهانه همراه شود، معجزه‏های بزرگی می‏کند و کشور ما می‏تواند در انتظار اینمعجزه‏ها بماند». دیدار دانشجویان، دانشگاه صنعتی امیرکبیر 9/2/79


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  صفحات